6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2022. június 19.
Évközi 12. vasárnap

  1. Kedden Gonzága Szent Alajos szerzetes emléknapja, csütörtökön Keresztelő Szent János születésének főünnepe, pénteken Jézus Szent Szívének főünnepe, szombaton pedig a Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szívének emléknapja lesz.

  2. Csütörtökön este 6 órakor lesz a Szent Mónika Közösség gyűlése a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden édesanyát szeretettel várnak. Szombaton az esti szentmisét a Szent Mónika Közösség szándékára mondjuk.

  3. Jövő vasárnap az esti szentmise a Szent József Kör szándékára lesz.

  4. Szombathoz egy hétre, július 2-án délelőtt a ½ 11 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk templomunk búcsúját. A búcsúi szónok és az ünnepi szentmise főcelebránsa Dr. Bábel Balázs érsek úr lesz. Ez a szentmise egyben Rónaszéki Gábor plébános elköszönő, Geszler Péter új plébánosnak pedig a beköszönő szentmiséje is lesz. A szentmise után szeretettel hívjuk a híveket egy kis beszélgetésre, szendvicsre és üdítőre a plébánia udvarában. Aki üdítővel hozzá tudna járulni az összejövetelhez, azt kérjük, hogy a héten hozza be a plébániára vagy a sekrestyébe. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk búcsúi ünnepünkre!

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2022. június 19. Évközi 12. vasárnap Kedden Gonzága Szent Alajos szerzetes emléknapja, csütörtökön Keresztelő Szent János születésének főünnepe, pénteken Jézus Szent Szívének főünnepe, szombaton pedig a Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2022. július 5. kedd
Ma
Emese, Sarolta
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
ZACCARIA SZT. ANTAL

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2022 Sarlós Boldogasszony Főplébánia