6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. május 9.
Húsvét 6. vasárnapja

  1. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  2. Május 13-án, csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékezünk, családjainkért imádkozunk. A szentmisék reggel 7 órakor és déli 12 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkozunk családjainkért.

  3. Jövő vasárnap, a ½ 11-es szentmise keretében tarjuk az elsőáldozást. Szeretettel kérjük a híveket, imádkozzanak az elsőáldozókért, hogy a szentségi Jézussal való találkozás valóban életre szóló, örömteli elkötelezettséget jelenthessen számukra.

  4. Májusban hónapban hétköznapokon este 6 órakor elimádkozzuk a lorettói litániát a templomban. Szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-kor, a plébánia udvarán levő Mária kertnél tartjuk meg a litániát. Vegyünk részt minél többen ezeken az ájtatosságokon, hogy közösen kérjük mennyei Édesanyánk pártfogását és közbenjárását Egyházunkért, családjainkért és önmagunkért is.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 19973801-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. május 9.Húsvét 6. vasárnapja Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket. Május 13-án, csütörtökön a Boldogságos Szűz…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2021. május 9. vasárnap
Ma
Gergely
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA
SZENT GERGELY

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2020 Sarlós Boldogasszony Főplébánia