6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2024. június 23.
ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP

 1. A hét ünnepei:
  •  hétfőn Keresztelő Szent János születésének főünnepe,
  • csütörtökön Szent László király ünnepe,
  • pénteken Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja,
  • szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.

 2. Az imádság évében különösen is fontos, hogy több időt szenteljünk az Úrnak, így júniusban minden esti szentmise előtt fél 6-tól imádkozzuk a Jézus Szíve Litániát. Ezen a héten a litániát lelkipásztorokért, papi és szerzetesi hivatásokért ajánljuk fel. Várjuk a testvéreket közös imádságra!

 3. A Szent József Kör rendhagyó találkozót tart június 24-én hétfőn. Este 18 órakor találkozunk a városházánál, hogy felmenjünk a városháza, majd az újtemplom tornyába. A toronylátogatások után a közösségi házban folytatódik a találkozó.

 4. TEMPLOMUNK BÚCSÚJÁT június 30-án, vasárnap tartjuk délelőtt 10 órakor! Az ünnepi szentmisét celebrálja és a körmenetet vezeti Dr. Bábel Balázs érsek úr. A szentmisét követően mindenkit nagy szeretettel várunk egy fogadásra a plébánia udvarába! A fogadásra üdítőt és aprósüteményt szeretettel elfogadunk a testvérek részéről, amit szombat estig a plébániára várunk. A búcsú vasárnapján reggel 6.30-kor lesz szentmise templomunkban és este 18 órakor. A 8-as és 9-es mise nem lesz megtartva, valamint a Kalmár kápolnában sem lesz szentmise azon a vasárnapon!

 5. Apa-gyerek tábort szervez augusztus 16-18. között a Fülöp Atya Alapítvány Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2024. június 23. ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP A hét ünnepei: •  hétfőn Keresztelő Szent János születésének főünnepe, • csütörtökön Szent László király ünnepe, • pénteken Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja,…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2024. június 24. hétfő
Ma
Iván
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
KERESZTELŐ Szt. JÁNOS
SZÜLETÉSE

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2024 Sarlós Boldogasszony Főplébánia