H-6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telephone/fax: (00-36)-76-462-642

2023. szeptember 24.
ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

 1. A hét ünnepei:
  • kedden Szent Kozma és Damján vértanúk emléknapja,
  • szerdán Páli Szent Vince áldozópap emléknapja,
  • csütörtökön Szent Vencel vértanú emléknapja,
  • pénteken Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe,
  • szombaton Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító emléknapja lesz.

 2. Hálásan köszönjük a mai terményhálaadásra felajánlott adományokat, az Úr segítse és áldja meg továbbra is mindannyiuk munkáját!

 3. Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket!

 4. A Szent József Kör találkozója szeptember 25-én, hétfőn este lesz fél 7-től a Közösségi Házban.

 5. Az édesanyák Szent Mónika Imaközösség e havi összejövetelét szeptember 28-án csütörtökön, este 18 órától tartja a Jókai utcai közösségi házban. A közösség szentmiséje szombaton este 18 órakor lesz.

 6. Októberben a rózsafüzért imádkozzuk minden nap az esti szentmise előtt 17.30-tól.

 7. Október 8-án, vasárnap a fél 11-es szentmisén szeretnénk köszönteni az ez évben jubiláló házaspárokat. Kérjük, hogy akik 1,5,10,15…65,70… éve kötöttek házasságot és szeretnék megújítani fogadalmukat, a plébánián vagy a sekrestyében jelentkezzenek.

 8. A Rendőrség kérésének eleget téve felhívjuk a kedves testvérek figyelmét, hogy az utóbbi időben egyre többen telefonos csalás áldozatává váltak. Szemé-lyes adatok megadásával, banki ügyintézést imitálva lopják el jóhiszemű embe-rek adatait és ezzel pénzét is. Kérjük a testvéreket, hogy a kihelyezett plakátról tájékozódva, ne adjanak ki telefonon semmiféle személyes adatot!

Thought

gondolat

Blessed Virgin 
pray for us!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Notice

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2023. szeptember 24. ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP A hét ünnepei: • kedden Szent Kozma és Damján vértanúk emléknapja, • szerdán Páli Szent Vince áldozópap emléknapja, • csütörtökön Szent Vencel vértanú emléknapja,…

BŐVEBBEN...
Facebook

Illustrious days


2023. September 29. Friday
Today
Mihály
celebrate nameday.
Religious memorial days
and celebrations
SZENT MIHÁLY,
GÁBOR ÉS RAFAEL
FŐANGYALOK

Take and read

Gospel of the day

napi evangeliun.

Prayer

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2023 Sarlós Boldogasszony Főplébánia