H-6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telephone/fax: (00-36)-76-462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. november 28.
Advent 1. vasárnapja

  1. Ma Advent első vasárnapja van. Használjuk ki a karácsonyi készület idejét, hogy az őszinte bűnbánat és a jócselekedetek által valóban ünnepi díszbe öltöztethessük lelkünket, s a Jézussal való találkozás öröme tegye teljessé készületünket.

  2. Kedden Szent András apostol ünnepe, pénteken pedig Xavéri Szent Ferenc áldozópap emléknapja lesz.

  3. Az adventi időszakban hétköznaponként reggel 6 órakor lesznek a szentmisék. Szeretettel hívunk mindenkit a hajnali RORATE misékre, hogy közös imádsággal és a kegyelmi ajándékok vételével indíthassuk a karácsonyi készület napjait. A hajnali misék lőtt 525-től szentségimádást tartunk és elimádkozzuk az irgalmasság rózsafüzérét – szokás szerint.

  4. Hétfőn ½ 6-kor Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

  5. Hétfőn este ½ 7-kor tartjuk a Szent József Kör gyűlését a Közösségi Házban.

  6. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  7. Pénteken elsőpéntek, reggel 6 órától szokás szerint 24 órás szentségimádással.

  8. A héten folytatjuk a karácsonyi tartós élelmiszergyűjtést templomunkban, hogy minél több és tartalmasabb csomagot tudjunk összeállítani a rászoruló családoknak.

  9. Az adventi lelkigyakorlatot ezen a héten, kedden, szerdán és csütörtökön reggel 6 órakor a Roráte mise keretében tartjuk. A triduum előadója Dr. Kajtár Edvárd atya, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanszékvezető professzora lesz. Ezeken a napokon reggel 5 órától már lesz gyónási lehetőség. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Thought

gondolat

Blessed Virgin 
pray for us!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 19973801-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Notice

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. november 28. Advent 1. vasárnapja Ma Advent első vasárnapja van. Használjuk ki a karácsonyi készület idejét, hogy az őszinte bűnbánat és a jócselekedetek által valóban ünnepi díszbe öltöztethessük lelkünket,…

BŐVEBBEN...
Facebook

Illustrious days


2021. November 30. Tuesday
Today
András, Andor, Endre
celebrate nameday.
Religious memorial days
and celebrations
SZENT ANDRÁS ap.

Take and read

Gospel of the day

napi evangeliun.

Prayer

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2021 Sarlós Boldogasszony Főplébánia