6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

2024. április 7.
HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA
AZ ISTENI IRGALMASSÁG VASÁRNAPJA

  1. Április 8-án hétfőn, Urunk születésének hírüladása vagyis Gyümölcsoltó Boldogasszony Főünnepe lesz. Az esti szentmise keretében lehetőség lesz bekapcsolódni a veszélyeztetett magzatokért való imádságba és lelki adoptációba, melynek feltételei és részletei a hirdetőtáblán és a szórólapokon olvashatóak. Ezen a napon nem lesz Biblia óra.

  2. Április 13-án, szombaton Fatimai napot tartunk, déli 12 órakor ünnepi szentmisét mutatunk be családjainkért és a Fatimai Szűz tiszteletére. Előtte fél 12-től a rózsafüzért imádkozzuk. A Mária Tisztelők Köre ezen a napon este 18 órára várja a testvéreket közös imádságra a Mártírok u. 7. szám alá.

  3. Az adóbevallások idején kérjük a testvéreket, hogy adójuk 2x1 százalékáról szabadon döntve, lehetőségük szerint támogassák a Magyar Katolikus Egyházat és az Ótemplom Alapítványt! Részletek a szórólapokon és a hirdetőtáblán.

MAGYAR KATOLIKUS EGYHÁZ
(0011)

KISKUNFÉLEGYHÁZI ÓTEMPLOM ALAPÍTVÁNY
(18342011-1-03)

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2024. április 7. HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA AZ ISTENI IRGALMASSÁG VASÁRNAPJA Április 8-án hétfőn, Urunk születésének hírüladása vagyis Gyümölcsoltó Boldogasszony Főünnepe lesz. Az esti szentmise keretében lehetőség lesz bekapcsolódni a veszélyeztetett…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2024. április 12. péntek
Ma
Gyula
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
SZENT GYULA

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2024 Sarlós Boldogasszony Főplébánia