H-6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telephone/fax: (00-36)-76-462-642

2024. február 18.
NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

  1. Most vasárnap minden szentmise végén van lehetőség hamvazkodni azok számára, akik szerdán nem tudtak részt venni a szentmisén.

  2. Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket!

  3. Hamvazószerdával megkezdődött a Nagyböjti Szent Negyven Nap, felkészülésünk Húsvét Szent Ünnepére. Nagyböjt péntekjein hústilalom van érvényben, amelyek mellé bátran vállaljunk plusz lemondást vagy külön jócselekedetet. A nagyböjti-húsvéti időszakban ne felejtsük el elvégezni szentgyónásunkat.

  4. Nagyböjtben minden szerdán és pénteken imádkozzuk a keresztutat, délután 17 órától, az esti szentmise előtt.

  5. Az édesanyák Szent Mónika Közössége e havi összejövetelét február 22-én csütörtökön, délután 17 órától tartja a Jókai utcai közösségi házban. A közösség szentmiséje február 24-én, szombaton este 18 órakor lesz.

  6. Csütörtökön Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe lesz, szombaton Szent Mátyás apostol ünnepét tartjuk, mely egyben Érsek atya püspöki kinevezésének 25. évfordulója is. Ezen a napon Érsek úr Kalocsán ünnepi szentmise keretében diakónussá szenteli Hódi Dávid (Tiszaalpár) papnövendéket, foglaljuk őket imádságunkba!

  7. Jövő vasárnap perselygyűjtésünkkel a Katolikus iskolákat támogatjuk majd.

Thought

gondolat

Blessed Virgin 
pray for us!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Notice

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2024. február 18. NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA Most vasárnap minden szentmise végén van lehetőség hamvazkodni azok számára, akik szerdán nem tudtak részt venni a szentmisén. Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz…

BŐVEBBEN...
Facebook

Illustrious days


2024. February 23. Friday
Today
Alfréd, Mirtill
celebrate nameday.
Religious memorial days
and celebrations
SZENT POLIKÁRP

Take and read

Gospel of the day

napi evangeliun.

Prayer

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2024 Sarlós Boldogasszony Főplébánia