6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. szeptember 26.
Évközi 26. vasárnap

  1. Hétfőn Páli Szent Vince áldozópap emléknapja, szerdán Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe, csütörtökön Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító emléknapja, pénteken Lisieux-i Szent Teréz emléknapja, szombaton pedig a Szent Őrzőangyalok emléknapja lesz.

  2. Hétfőn este ½ 6-tól Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

  3. Hétfőn este ½ 7-kor pedig a Szent József Kör gyűlése lesz a Közösségi Házban.

  4. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  5. Pénteken elsőpéntek lesz, szokás szerint 24 órás szentségimádással.

  6. Október hónapban minden nap (hétfő kivételével) este 5 órakor elimádkozzuk a Rózsafüzért itt a templomban. Mindenkit szeretettel hívunk, hogy közös imádságunkkal kérjük a Szűzanya közbenjárását egyházunkért, hazánkért, papjainkért, családjainkért és templomi közösségünkért.

  7. Jövő vasárnap, október 3-án, az este 6 órai szentmise keretében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét. Kérjük, hogy aki szeretné felvenni ezt a szentséget (idős kora vagy súlyos betegsége miatt), az szíveskedjen feliratkozni a plébánia irodájában vagy a sekrestyében. Jövő vasárnap délután 4 órától lesz gyónási lehetőség is templomunkban.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 19973801-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2021. szeptember 26. Évközi 26. vasárnap Hétfőn Páli Szent Vince áldozópap emléknapja, szerdán Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe, csütörtökön Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító emléknapja, pénteken…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2021. szeptember 28. kedd
Ma
Vencel
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
SZENT VENCEL

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2021 Sarlós Boldogasszony Főplébánia