6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

2023. március 26.
NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

  1. Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket! Utána a Szent József Kör találkozója lesz, 18.30-tól.

  2. Képviselőtestületi gyűlés lesz március 29-én, szerdán este 18.30-kor a közösségi házban.

  3. Nagyböjtben minden szerdán és pénteken imádkozzuk a keresztutat, délután 17 órától, az esti szentmise előtt. Szerdán a Constantinum tanárai vezetik az imádságot.
    Most pénteken, március 31-én lesz a VÁROSI KERESZTÚT, ami azt jelenti, hogy itt az Ótemplomban kivételesen 17 órakor lesz a szentmise, majd azt követően indul tőlünk a keresztút a Szent István templomba. Vegyünk részt minél többen, hiszen ez nem csak imádság, hanem egyben tanúságtétel is!

  4. Jövő vasárnap megkezdődik a Nagyhét, VIRÁGVASÁRNAP ünnepével. A fél 11-es ünnepi szentmisén szenteljük a barkát, a kórus pedig elénekli a Passiót, Urunk szenvedésének történetét.

  5. A Karitász Csoport továbbra is folytatja a nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést, egészen március végéig. Az adományokat szentmisék ideje alatt a templomban, valamit hivatali időben a plébánián lehet elhelyezni.

  6. Hálásan köszönjük a Szentföld javára adott perselyadományokat. A hétre szentmiseszándékok irathatók a plébánián.

  7. Kérjük a testvéreket, hogy ha van otthonukban, környezetükben beteg családtag, aki szeretné húsvéti szentgyónását, áldozását elvégezni, jelezzék a sekrestyében vagy a plébánián és az ünnep előtt felkeressük őket.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 18342011-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2023. március 26. NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket! Utána a Szent József Kör találkozója lesz, 18.30-tól. Képviselőtestületi gyűlés lesz…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2023. március 29. szerda
Ma
Auguszta
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
SZENT BERTOLD

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2023 Sarlós Boldogasszony Főplébánia