H-6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telephone/fax: (00-36)-76-462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2020. augusztus 9.
Évközi 19. vasárnap

  1. Hétfőn Szent Lőrinc diakónus és vértanú ünnepe, kedden Szent Klára emléknapja, csütörtökön Boldog XI. Ince pápa emléknapja, pénteken Szent Maximilián Kolbe áldozópap és vértanú emléknapja, szombaton pedig Nagyboldogasszony főünnepe lesz.

  2. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  3. Augusztus 13-án, csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékezünk, családjainkért imádkozunk. A szentmisék reggel 7 órakor és déli 12 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkozunk családjainkért.

  4. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt Lugosi Lászlóné lakásában. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

  5. Augusztus 13-án, csütörtökön a Szent Mónika Közösségek találkozója és lelki napja lesz Petőfiszállás-Szentkúton. Tudnivalók a hirdetőtáblán olvashatók.

  6. Szombaton, Nagyboldogasszony ünnepén reggel ½ 7-kor, 8 órakor és este 6 órakor lesznek a szentmisék.

  7. Már most hirdetjük, hogy augusztus 22-én, szombaton este 7 órakor, a plébánia udvarán levő kerti színpadon hangversenyt ad az „In Medias Brass” fúvós quintett. 3 évvel ezelőtt már hallhattuk őket itt a templomban. Most egy lazább, szabadtéri műsorral készülnek „…a szív a legszebb kincs…” címmel. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

Thought

gondolat

Blessed Virgin 
pray for us!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 19973801-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Notice

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2020. augusztus 9. Évközi 19. vasárnap Hétfőn Szent Lőrinc diakónus és vértanú ünnepe, kedden Szent Klára emléknapja, csütörtökön Boldog XI. Ince pápa emléknapja, pénteken Szent Maximilián Kolbe áldozópap és vértanú…

BŐVEBBEN...
Facebook

Illustrious days


2020. August 10. Monday
Today
Lőrinc
celebrate nameday.
Religious memorial days
and celebrations
SZENT LŐRINC

Take and read

Gospel of the day

napi evangeliun.

Prayer

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2019 Sarlós Boldogasszony Főplébánia