6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

2019. március 24.
Nagyböjt 3. vasárnapja

  1. Hétfőn, március 25-én Urunk születésének hírüladása, Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe lesz. Reggel 8 órától a Boldogságos Szűz Máriát köszöntjük az 1.000 üdvözlégy Mária imádsággal. Hívjuk a kedves testvéreket, hogy minél többen vegyenek részt ezen a közös imádságon.

  2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

  3. Hétfőn este ½ 7-kor lesz a Szent József Kör gyűlése a Közösségi Házban.

  4. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  5. Kedden, szerdán és csütörtökön, Laczkó Ferenc atya vezetésével, az esti szentmise keretében ½ 6-kor tartjuk a nagyböjti lelkigyakorlatunkat. Kérjük, hogy mindenki igyekezzen úgy rendezni a programjait, hogy a közös lelkigyakorlaton részt tudjon venni.

  6. A nagyböjti időben szerdán és pénteken keresztúti ájtatosságot tartunk délután ½ 5-től itt a templomban.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

Facebook

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2019. március 24. Nagyböjt 3. vasárnapja Hétfőn, március 25-én Urunk születésének hírüladása, Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe lesz. Reggel 8 órától a Boldogságos Szűz Máriát köszöntjük az 1.000 üdvözlégy Mária imádsággal. Hívjuk…

BŐVEBBEN...

Jeles napok

2019. március 26. kedd
Ma
Emánuel, Larissza
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
SZENT EMÁNUEL

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen