6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

2020. augusztus 9.
Évközi 19. vasárnap

  1. Hétfőn Szent Lőrinc diakónus és vértanú ünnepe, kedden Szent Klára emléknapja, csütörtökön Boldog XI. Ince pápa emléknapja, pénteken Szent Maximilián Kolbe áldozópap és vértanú emléknapja, szombaton pedig Nagyboldogasszony főünnepe lesz.

  2. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  3. Augusztus 13-án, csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékezünk, családjainkért imádkozunk. A szentmisék reggel 7 órakor és déli 12 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkozunk családjainkért.

  4. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt Lugosi Lászlóné lakásában. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

  5. Augusztus 13-án, csütörtökön a Szent Mónika Közösségek találkozója és lelki napja lesz Petőfiszállás-Szentkúton. Tudnivalók a hirdetőtáblán olvashatók.

  6. Szombaton, Nagyboldogasszony ünnepén reggel ½ 7-kor, 8 órakor és este 6 órakor lesznek a szentmisék.

  7. Már most hirdetjük, hogy augusztus 22-én, szombaton este 7 órakor, a plébánia udvarán levő kerti színpadon hangversenyt ad az „In Medias Brass” fúvós quintett. 3 évvel ezelőtt már hallhattuk őket itt a templomban. Most egy lazább, szabadtéri műsorral készülnek „…a szív a legszebb kincs…” címmel. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Római Katolikus Főplébánia
6100. Kiksunfélegyháza,
Béke tér 1.
E-mail: sarlosba@gmail.com
Adószám: 19973801-1-03
Számlaszám:
10200074-25570012

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2020. augusztus 9. Évközi 19. vasárnap Hétfőn Szent Lőrinc diakónus és vértanú ünnepe, kedden Szent Klára emléknapja, csütörtökön Boldog XI. Ince pápa emléknapja, pénteken Szent Maximilián Kolbe áldozópap és vértanú…

BŐVEBBEN...
Facebook

Jeles napok


2020. augusztus 10. hétfő
Ma
Lőrinc
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
SZENT LŐRINC

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen 

© 2019 Sarlós Boldogasszony Főplébánia