6100 Kiskunfélegyháza Béke tér 1. Telefon és fax: 76/462-642

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2018. május 13.
Urunk Mennybemenetelének vasárnapja

  1. Hétfőn este ½ 6-tól Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

  2. Májusban hétfőnként a reggeli szentmise után, a többi hétköznapokon az esti szentmisék előtt 6 órakor elimádkozzuk a lorettói litániát. Vegyünk részt minél többen ezeken az ájtatosságokon, hogy közösen kérjük mennyei Édesanyánk pártfogását és közbenjárását Egyházunkért, családjainkért és önmagunkért is.

  3. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai u. 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

  4. Szombaton délelőtt 10 órakor érseki szentmise keretében lesz templomunkban a bérmálás.  Szeretettel kérjük a híveket, hogy aki csak teheti, jöjjön el a bérmálási szentmisére, hogy közösen imádkozhassunk a bérmálkozókért.

  5. A bérmálási főpróba szerdán este, a szentmise után 7 órakor lesz itt a templomban.

Gondolat

gondolat

Sarlós Boldogasszony
Könyörögj
Érettünk!

Facebook

Hirdetések

Sarlós Boldogasszony Főplébánia aktuális hirdetései

2018. május 13. Urunk Mennybemenetelének vasárnapja Hétfőn este ½ 6-tól Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Májusban hétfőnként a reggeli szentmise után, a többi hétköznapokon…

BŐVEBBEN...

Jeles napok

2018. május 24. csütörtök
Ma
Eszter, Eliza, Vanessza
napja van.
Egyházi emléknapok
és
ünnepek
----

Vedd és olvasd

Napi evangélium

napi evangeliun.

Imádság

Egyházközségünkért

Uram, Jézus neked ajánlom egyházközségünket!
Ajándékozz meg mindannyiunkat azzal a tiszta szívvel, amellyel látni szeretnél bennünket!
Engedd, hogy mindannyian ugyanazon cél felé törekedjünk, és együtt haladjunk a hozzád vezető úton: örömöt, bánatot megosztva - példaképül szolgáljunk egymásnak és egymást mindig „csak” a jóra buzdítsuk!
Engedd, hogy őszinte szeretetben éljenek és a Te szolgálatodnak szenteljék magukat!
Ámen